• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Katalog Tasarımı ve Baskısı

Katalog Tasarımı ve Baskısı

Mânâ Ajans olarak katalog tasarımıBroşür gibi baskılı işlerin sadece belli gramajlardan ve farklı sayıda sayfalardan oluşan kağıttan ibaret olmadığının bilincindeyiz. Katalog tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisininde büyük önem taşıdığının bilincinde olan kobilere katalog tasarımlar hazırlamaktayız.

İnternetten indirilmiş sadece logo vb standart değişikliklerin yapılarak hazırlanan katalog tasarımları tamamen çalışma alanımız dışındadır.

Katalog Tasarımı konusunda anlaşmaya varılan müşterilerimize içerikleri temin edildikten sonra tasarımlar hazırlanmaktadır. Önelikle katalog için kapak ve arka kapak tasarım seçenekleri hazırlanmaktadır. Ön kapak ve arka kapak için en az 3 adet tasarım seçeneği sunulmaktadır. 3 seçenekten biri tercih edilebileceği gibi komple yeniden tasarım seçeneğide dahil olmak üzere revize çalışmalar ile KATALOG KAPAK TASARIMI belirlendikten sonra iç sayfalar için tasarımlar hazırlanır, katalog iç sayfası kapak sayfası ile uyumlu olması gerektiği gibi, içeriklerin uygun olarak görünmesini, okunabilmesini sağlayacak renk ve gerekiyorsa arka plan görselleri ile tasarlanmaktadır.

Katalog tasarımı oluşturulduktan sonra tüm tasarım bilgisayar ortamında müşterimizin kontrolüne sunularak onay alınmaktadır. Alınan onay sonrası katalog baskıya gönderilmektedir.

Katalog tasarımında tüm müşterilerimizin yazılı onayı alınıncaya dek tasarım çalışmalarını sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz, bu taahhüt kolay olmayan ve sadece müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla sunduğumuz bir taahhütdür.

Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi tüm tasarım işlerini kendi bünyesinde hazırlayan firmamız, katalog baskısı konusunda ise anlaşmalı olduğu yüksek teknolojiye sahip baskı tesislerinden destek almaktadır.

Katalog ve veya broşürlerinizde kullanılacak fotoğraflarda konusunda uzman profesyonel donanıma sahip personelimiz tarafından isterseniz stüdyoda isterseniz sizin adresinizde yapılarak kataloglarınızın daha etkili olarak hazırlanması sağlanabilmektedir. Tasarım konusunda sunulan komple çözümlerimiz ile siz sadece kendi işinize odaklanır, tasarım, baskı, fotoğraf, teslimat gibi konulara vakit ayırmazsınız.

Katalog Fiyatları:

Katalog fiyatları konusunda makul fiyatlar sunmaya gayret eden firmamız özellikle sunmuş olduğu teklifte belirtilen özelliklere sadık kalarak katalog sayfa sayısı, baskı adedi ve kağıt gramajlarına kesinlikle sadık kalarak çalışma yapmaktadır.
Katalog fiyatları belirlenmesi konusunda ise öncelikle kaç sayfa ve hangi ölçüde
(A4,A5,A3 vb) katalog tasarımının yapılacağının belirlenmesi, katalog için kullanılacak sayfa sayısı, kağıt gramajları ve katalogda kullanılacak ek özelliklerin belirlenmesi gerekmektedir. Katalog tasarımında kullanılabilecek tercihe bağlı ek özellikler olarak, omega tel zımba, selefon kaplama, kısmi lak uygulaması gibi özellikler sayılabilir.

Tüm bu özelliklerin belirlenmesinden sonra katalog fiyatı net olarak belirlenmekte ve müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Katalog tasarımında fiyatların belirlenmesi için katalog baskısının yapıldığı tesisin kullandığı teknolojinin de payı büyüktür. Katalog basımı yapılan matbaa tesisi yeni ve teknolojik makinalar kullanıyor ise baskı kalitesi yüksek ve fiyatları da üretim hızından dolayı uygun olacaktır.

Katalog fiyatı almak için 0 536 563 48 34 nolu telefondan veya manaajans@gmail.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.

Baskılı işler başlığı altında;

 Katalog tasarımı
 Broşür tasatımı
 Dergi reklamı tasarımı
 Kurumsal kimlik çalışması
 Fatura irsaliye ve diplomat zarf tasarımı
 Stant tasarımı, araç giydirme tasarımı yapmaktayız.

Katalog, Broşür gibi çalışmalarda çalışmaların zamanında ve hatasız basılması hizmetin en önemli unsurlarındandır bu konuda baskı kalitesi ve teslimat zamanlamasını da planlayarak tam istediğiniz zamanda istediğiniz kalitede çalışmanın teslim edilmesini sağlamaktayız.

Katalog gittiği her yerde sizi temsil eden bir tanıtım objesidir, birbirine benzeyen, baskı kalitesi açısından yetersiz ama maliyet olarak “çok uygun” kataloglarla kendilerini temsil etmek istemeyen firmalar tarafından tercih edilen firmamız sizin içinde en uygun çözümü sunmaktan memnuniyet duyacaktır.
 
Firma olarak hazır katalog tasarımları kullanmamakta her firmaya özgü tasarımlar hazırlamaktayız. Hiçbir katalog tasarımı örneği başka firmalar için kullanılmamaktadır. Tasarım örneklerinden beğenilen tasarım esinlenecek bir katalog örneği olarak seçilmekte ancak asla birebir benzer bir tasarım yapılması söz konusu olmamaktadır.

Sizde katalog yaptırmadan önce tasarım ve baskı konusunda esinlenebileceğiniz bir katalogu örnek katalog tasarımları arasından seçebilirsiniz.