• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Dergi ve Reklam Tasarımı ile Baskısı

Dergi ve Reklam Tasarımı ile Baskısı

Şirketlerin tasarım konusunda genellikle gereken zaman ve önemi vermemelerinden ötürü memnuniyetsizlik yaşarlar. Oysaki ciddi bütçeler ödenen reklam mecraları yada sektörel dergilerde yayınlanacak reklam tasarımlarının etkili ve iyi bir şekilde tasarlanmış olması reklamın geri dönüşümünü artıracak, hem derginin reklamlarının başarısız olduğu algısını ortadan kaldıracak hemde ödenen her kuruşun karşılığının alınmasını sağlayacaktır. Bu anlamda bir tasarım şirketi,bir dijital reklam ajansı seçiminde mutlaka ciddi araştırma yapılmalı yapmış olduğu daha önceki çalışmalar kontrol edilmelidir.

Dijital reklam ajansı seçildikten sonra doğru bilgilendirme ve gereken çalışma sonrası reklam tasarımlarınız hazırlanmış olacaktır. Muhtemelen size sunulacak reklam tasarımları üzerinden sizin yorumlarınız da alınarak gereken revize çalışmaları ile başarılı bir reklam tasarımı , reklam yayını sağlanacaktır. Genellikle dergi reklamını sadece bir sayfada iki tane resim ve adres telefon bilgisi yazmaktan ibaret olarak gören firmalar, reklam tasarımı için gereken özeni göstermezler.

Reklam tasarımı fiyatı her zaman pahalı ve gereksiz görülür. Bu gibi firmalar ne kadar reklam yayını yaparsa yapsın, beklediği geri dönüşümü alamazlar. Birçok sektörel dergide karşılaştığımız deforme olmuş resimler, yeterince çözünürlüğe sahip olmayan reklam tasarımları aslında firma itibarına zarar vermektedir.

Reklamımızı gören potansiyel müşteriler reklamdaki imajdan dolayı bu firma ile çalışmanın doğruluğuna ikna olamayabilirler. Oysaki reklam tasarımı için emek harcamış bir firma hizmet yada ürün bilgisini en güzel şekilde, en akılda kalıcı ve diğerleri arasında dikkat çekici şekilde tasarlar ve yayınlarsa bu reklam tasarımı reklamı gerçekten reklam yapacaktır. Bu anlamda düşünüldüğünde reklam bir yatırım aracıdır. Ancak doğru şekilde tasarlanan reklam ile yatırım size geri dönüşüm sağlayacaktır. Reklam tasarımı yaptırmadan önce sadece reklam alanı için ölçüleri bize bildirmeniz sonrası gereken reklam tasarımı fiyatı belirlenir ve ardından reklam tasarım çalışmalarına başlanarak size taslaklar tasarımlar sunulur. Alınan yorumlarınıza göre nihai tasarım oluşturulur ve baskı hazırlıkları yapılarak ilgili mecraya gönderimi sağlanır.

Dergi ve Reklam Tasarımı ile Baskısının fiyatını almak için 0 536 563 48 34 nolu telefondan veya manaajans@gmail.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.