• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kurumsal Kimlik Tasarımları ve Baskısı

Kurumsal Kimlik Tasarımları ve Baskısı

Kurumsal kimlik tasarımı, şirketin tüm tasarım ihtiyaçlarının kurumsal bir şekilde tasarlanmasından oluşur.

Mânâ Ajans olarak karvizit, sunum dosyası, katalog tasarımı, broşür tasarımı,  fatura irsaliye, zarf tasarımı, ajanda, takvim ve diğer promosyon malzemeleri tasarımı, yaka kartı tasarımı ve makine etiketi de dahil olmak üzere komple kurumsal kimlik oluşumuna destek oluyoruz.


Kurumsal kimlik tasarımına dahil olmayan tek unsur ise logo tasarımı olmaktadır. Logo tasarımı hizmetimiz ise farklı bir tasarım hizmeti olarak sunulmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı kapsamında sadece tasarım çalışmaları dijital olarak hazırlanıp onayınıza sunulmakta ve onaylanan tasarımlar dijital ortamda teslim edilmektedir.

Kurumsal kimlik tasarımı ile firmanın kurumsallığının tüm mecralarda yansıtılmaktadır. Kurumsal tasarım öğeleri ile renklerin aynı kalması (Pantone kodları ile), tasarımlarda deformasyon olması engellenmektedir. Tasarım çalışmaları deneyimli grafikerlerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Tasarım çalışmalarındaki en büyük iddiamız ise tarafınızdan yazılı onay alınıncaya kadar tasarım çalışmalarımız sürmektedir. Bu prensibimiz ile müşteri beğenisini sağlamak konusundaki hassasiyetimizden kaynaklanmaktadır.

Kurumsal Kimlik paketi fiyatı almak için 0 536 563 48 34 nolu telefondan veya manaajans@gmail.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.